Mürüde Çakartaş Dağdelen ve Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kuzey Kıbrıs’ta hizmet veren tüp bebek merkezinden birine sahip olan Jin.Opr.Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen’in isminin Dünyanın bir çok ülkesine kadar ulaştığı görülmekte. Pek çok kişinin günlük yaşamda tavsiye ettiği hekimlerden olması nedeniyle insanların merakını cezbetmekte.

Tüp bebek ve kadın sağlığı alanında hatırı sayılır çalışmaların altına imzasını atan uzman hekim dünyanın dört bir yanından kendisine ulaşan biri. Bebek sahibi olma umuduyla gerek Kıbrıs’ta yaşayan gerekse Kıbrıs dışından gelen hastalarına en uygun tedavi yöntemini belirleyen hekim alanında önemli isimlerden.

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, Çin ve dünyanın dört bir yanında çocuk sahibi yaptığı çiftlerin mutluluğunu paylaşan Jin.Opr.Dr Mürüde Çakartaş çalışmalarına devam ediyor.Her an için ulaşılabilir bir şekilde hizmetlerini sürdüren merkeze dilediğiniz zaman ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz. Bugüne kadar yüzlerce çifti bebek sahibi yapmış olan uzman hekimin alanında başarılı biri olduğunu söyleyebiliriz. Kıbrısta ya da başka bir yerde yaşıyorsanız randevunuzu alarak gidebilirsiniz.

Kıbrıs’ta tüp bebek alanında önemli bir diğer isim Mürüde Çakartaş gerçek bir doktor.Kıbrıs'ta tüp bebek uzmanlık sertifikası olan Mürüde Çakartaş Dağdelen  başarılı çalışmaları ile tanınıyor. Hasta memnuniyeti, sağlığı ve mutluluğunu ön planda tutan hekim tüp bebek tedavisinde en son çıkan teknolojik cihazları kullanıyor. Merkez bünyesinde ücretsiz ulaşım, konaklama gibi memnun edici hizmetlerde sunuluyor. Hasta memnuniyeti bu merkez için her şeyden önemli görünüyor.

yok