Girne Tüp Bebek Hizmetleri

Amacına uygun bir şekilde tüp bebek tedavileri tüp bebek doktorlarımız önderliğinde başarılı bir şekilde devam etmektedir. Ülkemizde ki çoğu bayanların en çok şikâyet ettiği konuların başında yer alan anne olamama vakaları uzman doktorların sayesinde ortadan başarılı yollar ile kalkıyor.

4 aşamalı şekilde bayanlara uygulanan tedaviler sonrasında erkek hücre ve bayan hücresi bir araya getirilerek döllenme meydana getirilmekte ve ardından ise bayanın rahminde tutularak hamile kalmasına yardımcı olmaktadır. Sperm, yumurta, embriyo donasyonu konusunda titiz bir çalışma gerçekleşirken anne babanın cinsiyet seçimi konusunda da destek vererek cinsiyetin erkek spermlerinin belirlediği de söyleniyor. Erkek spermlerinin bazıları x, bazıları da y kromozomlu olduğu için döllenme sırasında ki bayan hücreler ile yan yana gelen kromozom ’un x mi yoksa y kromozomu mu olduğu önemlidir. Yapılan başarılı tedavi süreçlerinin ardından bayanlarda herhangi bir sağlık faktörü durumu söz konusu olmamakta ve sağlıklı bir şekilde anne kalabilme şansına sahip olacaklardır.

Sperm ve Yumurta Donasyonu Sağlanıyor

Son dönemlerde sık görülen vakaların başında ise erkek spermlerin de kimi zaman bebekleri olumsuz yönde etkileyecek olan kalıtsal hastalıklar görülebilmektedir. Böyle durumlarda ise Girne tüp bebek merkezleri Avrupa bankalarından sperm ve yumurta nakli yaparak yetersiz ve risk taşıyan faktörlerin uzaklaştırılmasına ve annenin sağlıklı bir doğum yapmasına ortam hazırlıyor. Ortaya koymuş olduğu profesyonel hizmetleri sayesinde güven duyulacak adresler arasında yer alıyor.

Sağlıklı ve Doğal Yollardan Anne Olma

Kimi bayan için belki de bu durum imkânsız gibi görülecekken tüm bebek tedavisi ile bu durum ortadan kalkacaktır. Mağusa tüp bebek konusunda sizlerde destek alarak sağlıklı yollardan gebe kalabilirsiniz.

yok