Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen Uzmanlık Alanları

Başarılı tüp bebek tedavisi uygulamalarının yanı sıra; hamilelik dönemi öncesinde vermiş olduğu genetik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile de dikkat çeken Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen

tekrarlayan düşüklerin tanı ve tedavisi, doğum öncesi tanısı, gebelik takibi gibi konularda gerçekten ender görülecek bir uzmanlığa sahip isimlerden. Birçok çalışma ve uzmanlık alanına sahip olan uzman doktorun gerçekleştirdiği tedavilerin genel anlamda başarılı sonuçlarla karşılaştırması ismini kısa bir süre içerisinde duyurmasına neden olmuştur.

 

 

 

Uzmanlık Alanları

     Tüp bebek

     Sperm donasyonu

     Cinsiyet seçimi

     Genetik tanı, mikroenjeksiyon

     Lazer ile tomurcuklanma

     İnseminasyon - Aşılama

     Ovaryen hiperstimülasyon sendromu

     Embriyo transferi

     Yumurta - sperm - embriyo dondurma

     Tesa, tese, mikro tese

     Yumurta donasyonu

Görüldüğü üzere uzmanlık alanı oldukça fazladır. Bunun yanı sıra jinekolojik anlamda da birçok uzmanlık alanına ve yetkinliğe sahip olduğu dikkat çeker.

Jinekolojik Problemler

     Polikistik over sendromu

     Endometriosis

     Menopoz

     Vajinismus

     Cinsel isteksizlik

     Vajina estetiği

     Labioplasti

     Over kistleri

     Kızlık zarı dikimi

Jinekolojik anlamda kadınların yaşadıkları yaygın problemlerde uzmanlığa sahip olan doktorun uzmanlık alanları henüz bitmedi.

Gebelik ve Doğum Problemleri

     Gebelik izleme

     Antenatal invaziv girişimler

     Gebeliklerde görülen problemler

     Problemli gebelik

     Gebelikte beslenme

     Doğum

     Sezeryan

     Ağrısız doğum

     Anne sütü ve emzirme

     Kordon kanı sarkması

Uzman doktorun kendi merkezine sahip olduğu ve ne yaptığını bilen profesyonel ekibi ile her türlü probleminize çözüm ürettiğini söylemek mümkün. Kıbrıs tüp bebek ve diğer tedavilerde gerçekten dikkat çeken ayrıcalıklara sahip merkezi ile isminden bahsettirmekte. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak gönül rahatlığı olarak merkezini seçerek muayene ve tedavilerinizi üstlenmelerini ağlayabilirsiniz. Kıbrıs genelinde faaliyet gösteren merkezler içerisinde uzman ekibi, merkez imkanları ve uzmanlığı ile ilkler arasında yer alacak olan merkezi ile yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte. Problemlerinizi tek tek tespit ederek modern anlamda ortadan kaldıran uzman doktorun uzmanlığı sizler için fazlasıyla yeterli olacaktır. Vakit kaybetmeden problemlerinizi görüşmek için randevunuzu alarak Kıbrıs’a doğru yola çıkmalısınız. Sizler için yapacağı özel tedavi planları başarılı sonuçlara yerinde şahit olmanızı da sağlayacak. 

yok