Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Dünyanın birçok ülkesinde bebek sahibi olmayı sabırsızlıkla bekleyen yüz binlerce çift bulunmaktadır. Erkek ya da kadın kaynaklı kısırlık problemlerinden dolayı yıllar boyu bebek sahibi olmayı başaramamış çiftlerin evlerinin huzuru bozulmakta ve zaman içerisinde karşılıklı tahammül düzeyi de düşerek çiftlerin birbirlerinden ayrılmalarına kadar sonuçlanabilmekte. Bu tarz tatsız sonuçlarla karşılaşmadan önce gerekli tedavi hazırlıklarına başlanması son derece önemlidir.

Sorunun kadın kaynaklı olduğu ve ne yapılırsa yapılsın anne adayının bebek sahibi olamayacağı tespit edildiğinde yumurta donasyonu tedavisi uygulanabilmekte. Sorun taşıyan anne adayının devreden çıkarılarak sağlıklı bir anne adayından alınan yumurta hücreleri ile tedavi yürütülmekte. Yalnızca anne adayının anne olamamasından dolayı değil anne adayının kalıtsal tehlikeli bir rahatsızlık taşıması buna rağmen bebek sahibi olmayı istemesi durumunda da yararlanılabilmekte. Daha sağlıklı bir anne adayından alınacak yumurta hücreleri ile başlayacak tedavide sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek amaçlanır. Kıbrıs tüp bebek alanında gerçekten güzel seviyelerdedir. Bu konuda Avrupa ülkelerine kafa tutar bir yapıya sahip olması tüp bebek ve gebeliğe yardımcı tedaviler konusunda çok değerli uzmanları bünyesinde barındırmasından kaynaklanmaktadır. Yıllar boyu dünyanın çeşitli ülkelerinde yasaklanan birtakım tedaviler yıllardır Kıbrıs’ta uygulanıyor. Bu durumda Kıbrıs’ı bu alanda ön plana çıkarıyor. Yıllar boyu edinilen bilgi ve birikimin gerçekten mutlu edici düzeylerde olması Kıbrıs’ın tercih edilme yüzdesini arttırıyor. Sperm donasyonu tedavisi erkek kaynaklı problemlerde görülebilmekte. Erkeklerin doğuştan getirdikleri birtakım rahatsızlıklar, sigara, alkol gibi zararlı alışkanlıkları zaman içerisinde sperm kalite ve oranlarını düşürmekte. Buna bağlı olarak yeterli gelmeyerek bebek sahibi olmayı engellemekte. Kıbrıs tüp bebek merkezi bünyesinde bu tarz bir problemin tespiti çok zor değil. Gelişmiş alt yapı sistemleri sayesinde kısa bir süre içerisinde yapılacak incelemeler sorunun kaynağını ortaya çıkaracaktır. Her kesimden insanı mutlu edebilecek tedavi çeşitliliğinin mevcut olduğu Kıbrıs sizleri bekliyor olacak.

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen Kıbrıs bünyesinde kendi merkezinde faaliyet gösteren eşsiz uzman doktorlardan bir tanesi. Kendisini bu işe adamış olan uzman doktorun yıllardır onlarca çifti bebek sahibi yapmayı başardığını söylemek mümkün. Güvenebileceğiniz birini arıyorsanız, kendisi ile bağlantıya geçerek randevunuzu almalısınız. 

yok