Yumurta Donasyonu İle Bebek Sahibi Olma!

Kadın kaynaklı bebek sahibi olamama durumlarında kadının ekstra bir incelemeye alınarak çeşitli testler, tetkiklerin ardından teşhis edilen yumurta hücresi üretimi yetersizliği durumunda çeşitli ilaç yöntemlerinden faydalanılır. Tedavi yöntemlerinin sonuç vermemesi durumunda da yumurta donasyonu gibi yöntemlere başvurulur. Yöntemin mantığı oldukça basit ve akıllıcadır. Hiçbir şekilde üreme hücresi problemi çözülemeyen tarafında bir nebze olsun devre dışı bırakılması ve sağlıklı bir adayın üreme hücrelerinin kullanılması mantığına dayanır.

Dünya genelinde belirli bir kesim kısırlık problemi ile karşılaşırken belirli bir kesimde sağlıklı bir şekilde diledikleri her an bebek sahibi olabilir. Problemlerin farklı farklı olduğu insanların farklı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli kriterler bakımından araştırılan donörlerden elde edilen üreme hücrelerinin talep edildiği merkezlere gönderilmesinin ardından laboratuvar ortamında döllenme sağlanarak embriyo oluşumu amaçlanır. Oluşan embriyonun anne adayının ilgili bölümüne yerleştirilmesi ve takibinin yapılması neticesinde tedavi tamamlanmış olur. Bir süre sonra gebeliğin elde edilip edilemediği net bir şekilde ispat edilir. Sperm donasyonu yönteminde de aynı aşamalar söz konusudur. Sperm hücreleri gebelik oluşturmak için yeterli olmayan erkek adayların pasif duruma getirilmesi ve sağlıklı erkek adaylardan alınan sağlıklı olduğundan emin olunan sperm hücrelerinin devreye sokulması mantığına dayanır. Tüp bebek tedavisi genel anlamda bilinen bir tedavi olmakta. Bunun yanı sıra ismini dahi ilk defa duyacağınız pek çok tedavi yöntemi mevcut. Bu yöntemlerden en iyi şekillerde istifade ederek probleminizden kurtulmak istiyorsanız; doğru merkezlerde doğru tedaviler alarak hareket etmelisiniz. Kıbrıs tüp bebek alanında marka bölgelerden. Dünya genelinde gidebileceğiniz bir bölge arıyorsanız; Kıbrıs sizler için gerçekten doğru seçimler arasında yer alacaktır. İnternet üzerinden Kıbrıs tüp bebek merkezi araştırmalarınızı yaparak hareket etmeniz halinde sıra dışı tedavileri ile dikkat çeken başarılı isimlerin ön plana çıktığını göreceksiniz.

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen bu alanda sıra dışı isimlerden. Sıradan tedavilerin aksine tedavi planlamasını akıllıca ve modern bir şekilde yapan uzman doktorun tahminlerden daha ziyade bilimsel yöntemlerle hareket etmesi kısa bir süre içerisinde teşhisi koyarak etkin bir tedavi planlamasına neden olmakta ve bu durumda uzman doktoru gerçekten popüler yapmakta.

yok