whatsapp

Yumurta Nakli İçin Neden Kıbrıs?

Kıbrıs Yumurta Nakli İşlemi Nedir?

Yumurta donasyonu olarak da bilinen yumurta nakli, çeşitli nedenlerden dolayı üremeye uygun yumurta üretemeyen, kendi çocuğunu doğurma imkanı olmayan kadınlar için uygulanan bir işlemdir. Kıbrıs’ta yumurta nakli işlemi, öncelikle anne adayının detaylı muayenesi ile başlar. Adayın, muayene ve testler sonucu kendi çocuğunu doğurma imkanı bulunmuyorsa, çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için bir verici (donör), yani yumurtasını bağışlayacak başka bir kadın bulunmaktadır. Çeşitli kriterleri sağlayan ve tüm sağlık taramalarından geçen donör, nakil işlemi için hazırlanır.

 

Yumurta Donasyonu İçin Kıbrıs, Neden İlk Tercih Olmalı?

İlk ve en önemli neden, yumurta nakli işlemi için güvenilir ve başarı oranı yüksek bir merkez tercih edilmelidir. Kıbrıs’ta bulunan Tüp Bebek Hastanesi ve Jinekolog Op. Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN,  gerek tecrübesi, gerekse güvenilir ve kaliteli hizmeti ile yıllardır binlerce çifte umut olmaya devam etmektedir.

Öte yandan, yumurta nakli işlemi Kıbrıs’ta tamamen yasal ve güvenli bir uygulamadır. Ayrıca yumurta nakli işleminin ücreti, bu uygulamanın yasal olduğu diğer ülkelere kıyasla çok daha uygundur. Kıbrıs’ta yumurta donasyonu, başarı oranı dünya genelinde en yüksek ülke olduğu için, yerli-yabancı birçok hasta tarafından ilk tercih edilen merkezdir. Bir diğer neden ise, Kıbrıs’ta yumurta nakli işlemi için kesinlikle dondurulmuş yumurta kullanılmamaktadır.

Kısacası, tecrübeli ve uzman kadroları, kaliteli ve güvenli hizmeti, yüksek başarı oranı ve harika iklimi ile Kıbrıs, yumurta nakli uygulaması için tercih edebileceğiniz yegane adrestir.

yok