whatsapp

Tedaviyi düşündüğünüz tarihten 2 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Embriyo donasyonu tedavisi, anne adayında yumurta baba adayında ise sperm olmadığı zaman tercih edilen bir tedavi yöntemi olup, aileye uygun bağışçılar kliniğimizce hazırlanmaktadır. Sonrasında uygulanacak işlemler sırasıyla şu şekilde olmaktadır:

  • Anne adayı oral kontroseptif ve sonrasında da rahim iç yüzeyinin kalınlaştırılması adına ilaç kullanmaya başlar bu sürecin takibatı ultrason kontrolleri ile yapılır. Bu işlemler bulunduğunuz şehir üzerinden yapılabilir olduğundan merkezimize gelmeniz gerekmemektedir.
  • Bu ilacın kullanımı yaklaşık olarak 15 gün boyunca devam eder, ilacın kullanım süresi tamamlandıktan sonra anne adayının transfer işlemi için merkezimize gelmesi gerekmektedir. Bu süreci takiben baba adayının merkezimize gelmesine gerek yoktur.
  • Anne adayı transfer işleminin gerçekleştirilmesinin ardından dönüş yapmasında bir sakınca bulunmamaktadır.
  • Transfer işleminin 12 gün sonrası, anne adayı bulunduğu şehirde kan yolu ile gebelik testi yaptırarak sonucunu öğrenebilir ayrıca transfer işlemi sonrasında anne adayı bazı hormon ilaçlarının kullanımına devam eder. Bu süreç bulunulan şehirde gerçekleştirilebilir. Bu maddede belirtilen işlemler için merkezimize gelmenize gerek yoktur.

Tedaviyi düşündüğünüz tarihin 2 ay öncesinde merkezimiz ile irtibata geçmeniz önerilmektedir

 

Bize Ulaşın →  

yok