whatsapp

Kıbrıs Taşıyıcı Annelik Fiyatları

Taşıyıcı Anne Seçimi

Taşıyıcı anne seçimi oldukça önemli bir konudur. Kıbrıs’ta taşıyıcı anne fiyatları da yapılacak uygulamaya göre şekil almaktadır. Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftler, anlaştıkları taşıyıcı annenin kalıtsal veya bulaşıcı hastalıklarının olup olmadığından emin olmalıdır. Bu nedenle, ilgili merkezlerde her türlü sağlık taraması yapıldıktan sonra gerekli işlemlere başlanmaktadır.

 

Tedaviye Nasıl Başlanır?

Öncelikle, gerekli yasal mevzuat hazırlanmadan ve taşıyıcı anne bulunmadan, gerekli muayene ve testlerin yapılarak nasıl bir tüp bebek tedavisi uygulanacağına karar verilir. Eğer yumurta ve sperm hücreleri çiftlerden alınacaksa, doğal olarak donör arayışına girilmeyecektir. Ancak anne ve baba adayları için gerekli inferlite testleri yapılmalı ve en uygun tedavi protokolü hazırlanmalıdır. Muayene protokolüyle beraber yapılacak tedavi yöntemi, kullanılacak ilaçların türü ve dozajı  ve taşıyıcı anne fiyatları belirlenir.  Son olarak da taşıyıcı anne arayışına başlanır.

Uygun görülen taşıyıcı anne adaylarının tüm bilgileri dosya halinde anne-baba adaylarına iletilir. Anne-baba adayları da, gerekli kararı verip taşıyıcı anneyi seçtikten sonra, yasal mevzuata göre uygun protokoller hazırlanarak işlemler başlatılır.

Kıbrıs’ta Taşıyıcı Anne Fiyatları

Kıbrıs taşıyıcı anne fiyatları, öncelikle çiftlerin test sonuçları doğrultusunda belirlenen tedavi yöntemlerine, kullanılacak ilaçlara ve dozajlarına göre şekil almaktadır. Bunun dışında, gerekli mevzuat ve protokoller hazırlandıktan sonra, taşıyıcı annelik uygulaması için hazırlanan tedavi ile  beraber, Kıbrıs’ta taşıyıcı anne fiyatları 8,000 euro ile 10,000 euro arasında değişmektedir.

yok