whatsapp

Tüp Bebek Fiyatları

güncel tüp bebek fiyatları

 

Tüp Bebek Fiyatları 2023-2024 Yılları
Tüp bebek fiyatları 2023-2024 yılları arasında 2500-300 Euro olarak oldukça ekonomik rakamlarla karşınıza gelmektedir. Başta enflasyon olmak üzere hayatın pahalanmasına neden olan pek çok etken bu son daha belirgin şekilde ortaya çıkmaktadır.

Buna rağmen bu sağlık hizmetinin oldukça ekonomik koşullarda insanların karşısına geldiğini söylemek gerekir.
Maliyetler artış içinde olsa da bu süreçte tüp bebek konusunda masrafların ödenmez durumda olmadığını söyleyebiliriz. Çocuk sahibi olma konusunda her ihtimali değerlendiren aileler ise biraz da olsa fedakârlık yapmaya hazır olmalıdır. Çocuk sahibi olmanın paha biçilemez bir mutluluk olduğunu hatırlatmak gerekir. Anne ve baba adaylarına sunulan bu imkân eşi benzeri bulunmaz bir fırsat olarak insanların karşısına gelmektedir.

 

Tüp bebek fiyatları 2018, yazımızda Kıbrıs ve Türkiye deki tüp bebek merkezlerinin fiyatlarını detaylı olarak bulabilirsiniz. Tüp bebek fiyatları 2018 yılında da merkezlerin kalitesine ve yapmış oldukları tedavi işlemine göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki yazımızda 2018 yılı tüp bebek fiyat bilgilerini daha detaylı olarak bulabilirsiniz.

 

2018 Yılı Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek fiyatları 2018 yılında da aynı fiyat aralığında kalmaktadır. Bulunduğu merkezin kalitesine göre değişmekte olan 2018 Kıbrıs tüp bebek fiyatları 2.500 ile 3.500 Euro arasında değişmektedir. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak, en iyi teknoloji ürünü genetik testler sayesinde %100’e yakın doğrulukta cinsiyet seçimi yapılabilir. Bir sorun tespit edilmesi durumunda bütün kromozomların analizini yaparak pek çok genetik hastalığı daha embriyo aşamasında tespit edebiliyoruz. Böylelikle tüp bebek serüveninize genetik açıdan sağlıklı embriyoyla devam etmenizi sağlıyoruz. Merkezimize başvuran hastalarımız detaylı muayene ve testlerden geçtikten sonra tedavi süreci kendisine özel olarak yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için doktorumuz Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN’ e danışabilirsiniz.

Kıbrıs Cinsiyet Seçimi Fiyatları 2018
Kıbrıs cinsiyet seçimi 2017 yılında değişen yasal mevzuat ile birlikte cinsiyet seçimi işlemi yalnızca genetik tarama amaçlı yapılabilmektedir. İlgili işlemin fiyatı merkezin kalitesine ve uygulamış olduğu tedaviye göre olup, 5.000 Euro ile 7.000 Euro arasında değişmektedir. Türkiye’de bu işlemin yasak olması ve yurt dışında da pahalı olmasından dolayı Kıbrıs cinsiyet seçimi için tercih edilmektedir. Daha detaylı bilgi için Jin.Opr.Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN’ e danışabilirsiniz.


Kıbrıs Yumurta Donasyonu Fiyatları 2018
Kıbrıs yumurta donasyonu 2017 yılında olduğu gibi 4.500 Euro ile 6.000 Euro arasında değişmektedir. Yumurta donasyonu işlemi diğer adı ile ile yumurta nakli işlemi yaşı ilerlemiş veya doğal sebeplerden dolayı yumurta üreme yetisini kaybetmiş hastalara uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi için Jin.Opr.Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN’ e danışabilirsiniz.

 

Kıbrıs Sperm Donasyonu Fiyatları 2018
Kıbrıs sperm donasyonu fiyatları merkezin uygulamış olduğu tedaviye göre değişkenlik göstermekte olup, 3.000 euro ile 4.500 arasında değişmektedir. Sperm donasyonu işlemi erkekte hiç spermin saptanmadığı ve testislerden herhangi bir şekilde sperm elde edilmeyen çiftler, ya da erkeğin spermi ile elde edilecek bir gebelik tıbbi yönden önerilmediği durumlarda başvurulan bir uygulamadır. Daha detaylı bilgi için Jin.Opr.Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN’ e danışabilirsiniz.

Kıbrıs Embriyo Donasyonu Fiyatları 2018
Kıbrıs embriyo donasyonu fiyatı merkezlerin tedavi yapısına göre değişmekte olup 5.000 Euro ile 7.000 Euro arasında değişmektedir. Anne ve babanın üreme hücrelerinin yetersiz olduğu yani her ikisinin de kısır olduğu durumlarda laboratuvar ortamında yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için jin.Opr.Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN’ e danışabilirsiniz.


Türkiye Tüp Bebek Merkezleri 2018 Yılı Tüp Bebek Fiyatları

Türkiye’deki tüp merkezilerinin fiyatları merkezin uygulamış olduğu tedaviye göre değişkenlik gösterir.Aşağıda belirtilen fiyatlar internet sitelerinden alınmış olup doğru fiyatları merkezleri arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Tüp bebek Fiyatları 2018

Burada belirtilen fiyatlar internet siteleri yada forum sitelerinden alınmış fiyatlardır. Tüp bebek tedavisine başlamadan önce tüp bebek merkezi veya tüp bebek hastanesi ile görüşerek güncel fiyatları alabilirsiniz.


Kadınlar Kulübü Tüp Bebek Fiyatları
Kadınlar kulübünde hastalar tüp bebek başlıklarında paylaştıkları deneyim ve fiyatlar ile birbirlerine bilgilendiriyorlar. Doğru fiyatlara ulaşmak için mutlaka merkezi arayarak öğrenebilirsiniz.


TÜP BEBEK FİYATLARI ANKARA
Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 5.500 TL. Muayene 350 TL – Embriyo dondurma ücreti 1.200 TL.

Başkent Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 3.200 TL, Raporlu hastalar için fiyat 2.100 TL. SGK lı hastalar için kan tahlilleri ücretsiz.

Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 5.100 TL. Embriyo dondurma 300 dolar - SGK ile anlaşması bulunmakta.

Gata Üremeye Yardımcı Teknikler Ünitesi Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti 1.370 TL. Raporlu hastalar için indirim bulunmakta.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek fiyatı 3.500 TL. Raporlu hastalar için fiyat 1.750 TL. Muayene ücreti 150 TL. Tahliller ücretsiz.

Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Üreme Biyoteknoloji Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar dahil tüp bebek ücreti 6.600 TL.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 6.100 TL

Nova Art Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Ücret 6.600 TL.

NAR Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek fiyatı 4.100 TL. Embriyo dondurma 1.100 TL. Rapor kabul ediliyor.
Memorial tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti 4.600 TL. Embriyo dondurma 2.000 TL. Muayene 250 TL.

 

Tüp Bebek Fiyatları İstanbul
Acıbadem tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek: 5.500 TL. Embriyo dondurma 1.200 TL.

Amerikan Hastanesi tüp bebek fiyatlar kadınlar kulübüne göre Embriyo dondurma 1.500 TL. Tüp bebek: 6.750 TL.

Bahçeci Fulya tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek: 5.800 TL. (Muayene, ilaç ve tahliller fiyata dahil değil) Embriyo dondurma: 1.400 TL.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 10.500 TL. Raporlu hastalar için fiyat 2.100 TL.

Abacıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaç ücretleri hariç 4.500 TL.

Medicana İnternational tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 5.300 TL

Medicana Bahçelievler tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 4.100 TL

Medicalpark Göztepe tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 5.100 TL.

Memorial Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 5.700 TL, Raporlu hastalar için 4.700 TL. Embriyo dondurmak 1.400 TL

Umut Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar hariç tüp bebek fiyatı 5.600 TL.
Avrupa Şafak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Ücret ilaç hariç 5.100 TL. Aşılama ücreti 900 TL
Zeynep Kamil Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Raporlu hastalar için fiyat 700 TL – 1.300 TL arası – Yumurta toplama ücreti 500 TL

İstanbul Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre tüp bebek fiyatları 2.600 TL– Raporsuz tüp bebek fiyatları 5.200 TL.

Özel Erdem Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 2500 TL. Bu fiyata muayene, tahliller, sperm analizi dahildir.

Anadolu Sağlık Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaç hariç ücret 5.300 TL.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar dahil tüp bebek ücreti 5.600 TL.
Kadıköy Şifa tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre ücret 6.600 TL.

 

TÜP BEBEK FİYATLARI BURSA
Acıbadem Bursa tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 5.600 TL. Embriyo dondurma 1.200 TL

Bursa Art Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Ücret 5.600 TL
Özel Jimer Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Raporlu hastalar için ilaçlar hariç 2.800 TL - Raporsuz olarak ilaçlar hariç 4.800 TL.

Uludağ Üniversitesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Raporlu hastalar için fiyat 500 TL. Embriyo dondurma 300 TL.

Pembe Mavi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar dahil 5.800 TL

 

TÜP BEBEK FİYATLARI KAYSERİ
Acıbadem Kayseri tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti 4.500 TL.

 

TÜP BEBEK FİYATLARI MALATYA
Doğu Fertil tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar dahil tüp bebek fiyatı 5.100 TL. Embriyo dondurma 1.100 TL.
Dr.Fethiye Ersan tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti ilaçlar hariç 4.100 TL. İlk muayene ücretsiz. Embriyo dondurma 550 TL. SGK ile anlaşması bulunmakta.


KONYA TÜP BEBEK FİYATLARI
Nova Fertil tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar hariç ücret 4.300 TL. Embriyoskop 450 TL.

 

ANTALYA TÜP BEBEK FİYATLARI
Gelecek Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti 4.300 TL. İlk muayene 200 TL. Tahliller 700 TL.


İZMİR TÜP BEBEK FİYATLARI

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 500 TL. Embriyo dondurma 200 TL.

Ege Üniversitesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti 2.600 TL.

Symirna tüp bebek merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek fiyatı 5.100 TL.

İrenbe tüp bebek merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Ücret 4.600 TL

Tınaztepe Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek fiyatı 5.000-5.500 TL arası.

 

ADANA TÜP BEBEK FİYATLARI

Acıbadem Hastanesi Adana tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Tüp bebek ücreti 4.700 TL.

Prof.Dr.Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlaçlar hariç tüp bebek fiyatı 4.600 TL. İlk muayene 250 TL.

Başkent Hastanesi tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre Raporlu hastalar için ücret 2.900 TL. İlk muayene 100 TL. Tahliller ücretsiz. Embriyo dondurma 350 TL. Embriyoskop ücreti 800 TL.

 

ESKİŞEHİR TÜP BEBEK FİYATLARI
Acıbadem Eskişehir tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlk deneme için ücret 4.800 TL. Embriyo dondurma 1.400 TL.


SAMSUN TÜP BEBEK FİYATLARI
Medical Park Samsun tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre İlçeler hariç tüp bebek fiyatı 4.600 TL.

 

ŞANLIURFA TÜP BEBEK FİYATLARI
OSM hastanesi tüp bebek fiyatları İlaçlar hariç fiyat 4.600 TL.

 

TÜRKİYE GENELİ 2018 YILI TÜP BEBEK FİYATLARI

 

ADIYAMAN TÜP BEBEK FİYATLARI
Adıyaman ilimizde tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.100 TL ile 9.100 TL arasındadır.


MERSİN TÜP BEBEK FİYATLARI
Mersin ilinde tüp bebek tedavisi ücretleri kadınlar kulübüne göre 2.300 TL – 9.300 TL civarındadır.


AFYONKARAHİSAR TÜP BEBEK FİYATLARI
Afyonkarahisar şehrimizde tedavi ücreti kadınlar kulübüne göre genelde 2.400 TL ile 9.400 TL dolaylarındadır.


DİYARBAKIR TÜP BEBEK FİYATLARI
Diyarbakır bölgesinde tüp bebek fiyatı kadınlar kulübüne göre 2.550 TL – 9.550 TL arasındadır.


HATAY TÜP BEBEK FİYATLARI
Hatay ilimizde fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.200 TL ile 9.900 TL civarındadır.


KOCAELİ TÜP BEBEK FİYATLARI
Kocaeli ilinde tüp bebek ücretleri kadınlar kulübüne göre 2.415 TL – 9.415 TL dolaylarındadır.


ZONGULDAK TÜP BEBEK FİYATLARI
Zonguldak şehrimizde tüp bebek tedavisi kadınlar kulübüne göre 2.000 TL ile 9.000 TL arasındadır.


GAZİANTEP TÜP BEBEK FİYATLARI
Gaziantep bölgesinde tedavi fiyatı kadınlar kulübüne göre 2.150 TL – 9.150 TL civarındadır.


VAN TÜP BEBEK FİYATLARI
Van ilimizde tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.151 TL ile 9.151 TL dolaylarındadır.


TEKİRDAĞ TÜP BEBEK FİYATLARI
Tekirdağ ilinde Tüp Bebek ücretleri kadınlar kulübüne göre 2.155 TL – 9.155 TL arasındadır.


MANİSA TÜP BEBEK FİYATLARI
Manisa şehrimizde tüp bebek ücreti kadınlar kulübüne göre 2.000 TL ile 9.000 TL arasındadır.


SİVAS TÜP BEBEK FİYATLARI
Sivas bölgesinde tüp bebek tedavisi kadınlar kulübüne göre 2.158 TL – 9.158 TL dolaylarındadır.


TRABZON TÜP BEBEK FİYATLARI
Trabzon ilimizde tedavi fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.155 TL ile 9.155 TL arasındadır.


KAHRAMANMARAŞ TÜP BEBEK FİYATLARI
Kahramanmaraş ilinde tüp bebek ücretleri kadınlar kulübüne göre 2.215 TL – 9.915 TL civarındadır.


AYDIN TÜP BEBEK FİYATLARI
Aydın şehrimizde Tüp Bebek ücreti kadınlar kulübüne göre 2.157 TL ile 9.157 TL dolaylarındadır.


DENİZLİ TÜP BEBEK FİYATLARI
Denizli bölgesinde tüp bebek fiyatı kadınlar kulübüne göre 2.158 TL – 9.158 TL arasındadır.


YOZGAT TÜP BEBEK FİYATLARI
Yozgat ilimizde tüp bebek tedavisi fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.159 TL ile 9.159 TL civarındadır.


ORDU TÜP BEBEK FİYATLARI
Ordu ilinde tedavi ücretleri kadınlar kulübüne göre 2.315 TL – 9.315 TL dolaylarındadır.


KONYA TÜP BEBEK FİYATLARI
Konya şehrimizde tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.161 TL ile 9.161 TL arasındadır.


MUĞLA TÜP BEBEK FİYATLARI
Muğla bölgesinde Tüp Bebek fiyatı kadınlar kulübüne göre 2.000 TL – 9.000 TL civarındadır.


BALIKESİR TÜP BEBEK FİYATLARI
Balıkesir ilimizde tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.163 TL ile 9.163 TL dolaylarındadır.


SAKARYA TÜP BEBEK FİYATLARI
Sakarya ilinde tüp bebek tedavisi ücretleri kadınlar kulübüne göre 2.180 TL – 9.180 TL arasındadır.


KÜTAHYA TÜP BEBEK FİYATLARI
Kütahya şehrimizde tedavi ücreti kadınlar kulübüne göre 2.165 TL ile 9.165 TL civarındadır.


ÇANAKKALE TÜP BEBEK FİYATLARI
Çanakkale bölgesinde tüp bebek fiyatı kadınlar kulübüne göre 2.354 TL – 9.354 TL dolaylarındadır.


ERZURUM TÜP BEBEK FİYATLARI
Erzurum ilimizde tüp bebek fiyatları kadınlar kulübüne göre 2.000 TL ile 9.000 TL arasındadır.

 

Yorumlar  

+2 #7 Tüp bebek fiyat 02-04-2019 17:19
Tüp bebek fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim.İstanbulda merkeziniz varmı varsa nerede?
Alıntı
+1 #6 Selim 02-11-2018 22:47
Tüp bebek fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim.
Alıntı
+4 #5 Hüseyin can 18-10-2018 17:47
İstanbul tüp bebek fiyatları nedir?
Alıntı
+5 #4 Yasemin arda 18-10-2018 17:46
Tüp bebek fiyatları, bütün hastanelerde aynımı?
Alıntı
0 #3 Sibel 14-10-2018 19:29
Tüp bebek fiyatları, hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Alıntı
0 #2 Sevgi 29-08-2018 12:51
Merhaba, türkiyede tüp bebek saibi evlenmeden tedavi olabilirmiyim??? Erkek arkadasim var ama Evli diliz....
Alıntı
+2 #1 Hilal B. 27-01-2018 00:06
Merhabalar Yozgattan gelmeyi düşünüyoruz.36 yaşındayım 27 yaşından beri erken menopoz hastasıyım yumurta nakli fiyatınız nedir? sitenize kadınlar kulübü sayfasından geldim okuduğum kadarıyla başarı oranı yüzde doksanların üzerindeymiş tarafıma konuyla ilgili detaylı bilgi verirseniz hemen gelmeyi düşünüyoruz.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

yok