whatsapp

Yumurta Donasyonu Tedavisi   Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi  başarıyla gerçekleştirilen bir yöntemdir.

Yumurta donasyonu, sağlıklı yumurtalar ile baba adayının spermlerinin döllenmesi ile yapılan bir tüp bebek uygulamasıdır. Merkezimizde Yumurta Donasyonu Tedavisi başarılı bir şekilde yapılmakla beraber, bu tedavinin aşamalarını şu şekilde detaylandırabiliriz:

  • Bu uygulama ile anne adayı oral kontraseptif, ardında da rahim iç yüzeyini kalınlaştırmak için ilaç kullanmaya başlar. Sürecin kontrolü ultrason ile takip edilir. Bu işlem için merkezimize gelmenize gerek yoktur, bulunduğunuz şehirden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İlacın kullanım süresi yaklaşık olarak 15 gün boyunca devam eder, kullanım süresinin tamamlanmasından sonra baba adayının merkezimize sperm örneği vermek suretiyle gelmesi gerekmektedir. Anne adayının gelmesi gerekmemektedir. Bu işlem kısa zaman aralıklarında gerçekleştiği için baba adayının konaklamasına gerek kalmamaktadır.
  • Sperm örneği verildikten 2 (iki) gün sonra anne adayı transfer işlemi için merkezimize gelmelidir. Bu süre aralığında anne adayının hormon ilacı kullanması tavsiye edilmektedir. Bu işlem kısa süren bir işlem olduğundan dolayı (1-2 Saat) anne adayının konaklamasına gerek yoktur. İşlem sadece anne adayı ile ilgili olduğundan baba adayının merkezimize gelmesi gerekmemektedir.
  • Transfer işleminden 12 gün sonra kan yolu ile anne adayı hamilelik testi yaptırabilir. Ayrıca transfer işleminden sonra anne adayı bazı hormon ilaçlarının kullanımına devam eder. Transfer sonrası bu işlemler için merkezimize gelmenize gerek yoktur, bulunduğunuz şehirden yürültülmektedir.

 

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri Yumurta Donasyonu Fiyatları

 

KKTC Tüp Bebek Merkezleri

Bize Ulaşın →  

yok