Çocuğunuz Olmuyor Mu? Merak Etmeyin, Çözümü Bu Yazımızda

Tüp bebek tedavisi, 1 ila 3 hafta arası süren bir tedavidir. Tedavinin amacı, zaten konununda başlığında belirttiğimiz gibi, çocuk sahibi olamayan çiftlerin, uygulanan tedavi sonrasında çocuk sahibi olmasını sağlamaktır.

İlk aşamada çiftlerden hangisinde sorun olduğunu tespit etmek için testler yapılır. Yapılan bu test sonucunda erkek bireyin sperm yoğunluğu, bayanın ise yumurta sağlık durumuna bakılır. Tüm Türkiye'de yasal olarak yapılan bu operasyonlar, Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde de yapılmakta ve yoğun talep örmektedir.

Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde çalışan deneyimli doktorlar, yapılan testler sonucunda sürecin nasıl işleyeceği ve sonuca nasıl ve ne zaman varılacağı gibi aşamaları hastalarına anlatır. Deneyimli doktorlar ve uzman ekipler ile çalışmanın yapılması oldukça önemlidir. Bu konuda bilgi almak ve durumunuzla ilgili test yaptırmak istiyorsanız, sağ tarafta bulunan doktorlarımızla iletişime geçebilir, yaşadığınız sorunları ve tedavi hakkında genel bilgileri edinebilirsiniz. Kıbrıs'ta tüp bebek tedavisi, her ülkede olduğu gibi hakkı verilerek yapılmaktadır.

yok