whatsapp

Kadınların gebe kalma özelliğini ne zaman yitirmeye başlar ?

Kadınlarda gebe kalma ihtimali 35 yaşından sonra büyük ölçüde azalmaya başlar.Kadınlarda yaşın artmasıyla birlikte yumurta miktarlarındaki azalma tüp bebek tedavisinde başarılı olma ihtimalini büyük ölçüde azaltan önemli bir konudur.Aynı zamanda, kadınların yumurtalarının kalitesi ve döllenme ihtimalleri de 35 yaşından sonra azalır.Bu olay hakkında bilgi sahibi olmak için yapılacak birçok test bulunur.AMH testi ise kadınların yumurta kalitesinden fazla edinilecek yumurta miktarıyla açıklama yapmaya yardımcıdır.

Tüp bebek tedavisi hakkında yapılan anketlerde kadınlar tüp bebek tedavisi yardımı ile nasıl olunsa bebek sahibi olunur düşüncesiyle doğru erkeği bulmadıklarını düşündüklerinden dolayı evlenmeyi ve anne olma hayalini sürekli ertelemektedirler. Fakat uzmanların tavsiyesi kadınların mümkün merkebe anne olmayı 40 lı yaşlara kadar erteletilmemesi gerektiğini yapılan deneylerle savunmaktadır. 40 yaşı geçtikten sonra her sene çocuk sahibi olma hayali daha fazla zorlaşmaktadır.

Tüp bebek tedavisi hakkında bilgi sahibi olmak için 0533 872 17 32 numaralı telefonu arayın veya iletişim formunu doldurarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz…

 

yok