whatsapp

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

 Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerimiz, dünyada bir çok ülkede olmayan son teknoloji donanımı, kaliteli hizmeti ve tecrübeli personelleriyle tıbbın geldiği son noktada başarıyla faaliyet göstermektedir.

        Başarı oranı, maddi bakımdan tüp bebek tedavisinin yapıldığı diğer ülkelere kıyasla ( özellikle Avrupa) daha uygun olması ve Kıbrıs’ın tatil cenneti atmosferi ile tüp bebek merkezlerimiz öncelikli  tercih sebebidir.

 

 

Kıbrıs tüp bebek merkezlerimizde verdiğimiz hizmetler:

  1. Tüp bebek
  2. Yumurta donasyonu (yumurta nakli)
  3. Sperm donasyonu (sperm nakli)
  4. Cinsiyet belirleme (cinsiyet seçimi-cinsiyet tayini)
  5. Embriyo nakli
  6. Embriyo dondurma
  7. Tesa ve mikro tese
  8. Sperm dondurma
  9. Kızlık zarı dikimi
  10. Vajina daraltma 

        Merkezlerimizin tamamı Avrupa Birliği Uyum Merkezi ve Kıbrıs Sağlık Bakanlığı’nın denetimi altında olup, Doğuş tüp bebek merkezi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sertifikalarına da sahiptir.

 

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

        Kıbrıs’ta Kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek alanlarında tam kapsamlı hastanesi, son teknolojiye sahip laboratuvarı, ameliyathanesi ve tüp uzmanları ile hasta memnuniyetine ve başarıya odaklanmış modern bir merkezdir. Başarı oranları, gizlilik politikaları, güvenilirlik ve çiftler tarafından tercih edilme sayısıyla örnek gösterilen referans bir merkez konumundadır.

        1000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu, 4 katlı merkezimiz Kıbrıs’ın en büyük tüp bebek merkezidir. Kıbrıs’ta 2 adet tam donanımlı ameliyathanesi olan tek merkezdir.

        Merkezimizde standart tüp bebek tedavisinin (ivf) yanı sıra yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu), embriyo donasyonu (embriyo nakli) ve hamilelikten önce bebeğin cinsiyetini seçme imkanı sunduğumuz cinsiyet belirleme (cinsiyet tayini) işlemleri uygulanmaktadır.

        Ayrıca tesa, mikro tese işlemleri ile testislerde sperm arama işlemleri üroloğumuzca hassasiyetle yapılmaktadır. Merkezimize ait özel araçlarla havaalanından merkezimizi ve merkezden de otelinize transferinizi sağlamaktayız. Anlaşmalı olduğumuz oteller ile daha uygun fiyata size evdeki rahatınızı vermeye çalışıyoruz.

 

yok