whatsapp

Günümüzde Tüp Bebek Tedavileri

Dünya’nın her bir tarafında anne olamayan ve annelik sorunu yaşayan kişiler bulunuyor. Yaşanılan bu durum ister istemez çiftlerin de kötü zamanlar geçirebilmelerine neden olmaktadır.

Fakat artık Jin. Opr. Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN ve ekibiyle kısa süre de anne olabilmenin mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız. Normal şartlarda çiftler her ne kadar korunma yöntemleri kullanmamış olsalar da her deneme sonrasında bir türlü bebek sahibi olamamaktadırlar. Bu durumun altında yatan temel sebeplerden birisi de sperm üretimlerinin olmaması, yumurta Donasyonu ihtiyaçlarının artış göstermesi olarak söylenebilir. Fakat artık çocuk sahibi olmayan çiftler kalmayacak ve uzman doktor önderliğinde ise gerek yumurta Donasyonu, gerek sperm nakli ve cinsiyet seçimi konusunda her bir destek sağlanmaya çalışılacaktır.

Azo Spermi Çalışmaları Kıbrıs

Uzman ekip tarafından Tüp Bebek Merkezinde genel incelemeler sonrasında lokal ya da anestezi olarak uygulanabilir işlemler yapılmaktadır. Azo spermi Kıbrıs yarım saat gibi kısa bir süreyi kapsarken yarım saat sonrasında da herhangi bir sorun yaşamadan günlük yaşantınıza sorunsuz bir şekilde devam etme şansına da sahip olacaksınız. Tamamen güvenli şekilde yapılan bu tür işlemler sonrasında ise semen örneği inceleme altına alınmış olmaktadır.

Kıbrıs Tüp Bebek Hizmetleri

Bundan böyle kıbrıs tüp bebek merkezleri sayesinde hiçbir şekilde bekleme sorunları yaşamadan sağlıklı ve doğal yollar aracılığı ile anne olma ayrıcalığını yaşayacak ve annelik duygusunu tatmış olacaksınız.

yok