whatsapp

Kıbrıs ve Tüp Bebek Tedavisi

Kıbrıs'ta bulunan tüp bebek merkezleri başarılarını dünya çapında duyurmayı başarmış merkezlerdir. Tüp bebek merkezlerinde uygulanan donasyonu tedavisinin bası müslüman ülkelerde yasaklanması seni ile bu ülkelerde yaşayan ve çocuk sahibi olamayan çiftler tedavi olabilmek için yurt dışındaki merkezleri araştırılar. Kıbrıs tüp bebek merkezleri çevre ülkelerden en fazla talep gören merkezler olur.

Kıbrıs'ta tüp bebek fiyatları diğer ülkelere oranla, yurt dışından gelecek çiftlere daha uygun gelmektedir. Bu sebeple de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tedavi almak isteyen çiftler için oldukça idealdir. Yurt dışından gelerek tedavi görecek olan çiftlerin Kıbrıs'ta bir hafta kalmaları çoğunlukla yeterli olmaktadır.

Tüp bebek tedavisi, donasyonu tedavileri yada cinsiyet belirleme tedavisi görmek için çiftler Kıbrıs'a gelebilmektedir. Her üç işlem içinde ortalama olarak çiftlerin Kıbrıs'ta 1 hafta kalmalari yeterli olur. Kalınması gereken sürenin de çok uzun olmaması çiftleri yurt dışında tedavi görmeye daha fazla iter. Kıbrıs'ta bir hafta geçirerek gerekli tedavileri gördükten sonra gebelik saptanması durumunda çiftler ülkelerine geri dönebilirler.

yok