whatsapp

Kıbrıs Tüp bebek Merkezleri

Kıbrıs’ta bir çok tüp bebek merkezi bulunmaktadır. Kıbrıs tüp merkezi son yıllarda bu merkezler arasında daha fazla ön plana gelmiştir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, merkezin ilerlemesine oldukça katkı sağlamış bir uzmandır. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi çalışmalarını genel olarak yumurta donasyonu ve sperm donasyonu üzerine yoğunlaştırmıştır.

Kıbrıs Tüp Bebek merkezi aynı zamanda PGT metodu ile dünya çapında isim yapmış bir merkezdir. PDT metodu kullanarak uzmanlar gebelik öncesinde bebeğin cinsiyetini belirleyebilmektedir. Bu yöntem sayesinde tüp bebek tedavisi görecek olan ebeveyn adayları çocuklarının cinsiyetini seçme sansını elde etmiş olurlar. Bu metot kulağa bazı aileler için etik dışı gelse de her yıl yüzlerce aile tarafından tercih edilmektedir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi hastaları ile tüp bebek tedavisinin her aşamasında birebir ilgilenmesi ve gerekli durumlarda psikolojik destek sağlaması ile tanınmakta ve bu sebeple hastaları tarafından oldukça sevilmektedir. Hekimlerimiz tüp bebek tedavisinin birinci aşaması olan, hastayı sürece alıştırma ve süreci tanıtma aşaması ile bizzat ilgilenmektedir.

yok