whatsapp

Kıbrıs Tüp Bebek Seçenekleri Ne Durumda?

Kıbrıs tüp bebek merkezi seçenekleri son yıllarda yeterli seviyelere ulaşmayı başarmıştır. Bundan 5 yıl öncesinde bir elin parmaklarını geçmeyen merkezlerin insanlara çok fazla seçenek sunmadıkları bilinmekteydi ancak; son 5 yıl içerisinde tüp bebek ve üremeye yardımcı tedavilerde tercih edilir hale gelen Kıbrıs’ın artan taleplere yanıt verebilmek adına merkez çeşitliliğini arttırdığını söylemek mümkün.

Kıbrıs genelinde faaliyet gösteren pek çok merkezin kendi alanlarında markalaşmış bir duruma gelmeleri elbette yaptıkları başarılı çalışmalardan ileri gelmiştir. Modern dünyaya yakışır tedavilerin uygulandığı Kıbrıs ülkemizden gidecek çiftler içinde uygun durumda. Ülkemizden gidecek olan bireylerin ulaşım ve konaklama noktasında bir problemle karşılaşacaklarını sanmıyoruz. Çoğu tüp bebek merkezinin kendilerini tercih eden çiftlerin konaklayacakları yerleri dahi ayarladıklarını ifade etmek isteriz. Bu yüzden basit kurum ve kuruluşlardan uzak durarak gerçekten en iyileri ile muhatap olmalısınız. Bu konuda ne kadar titiz hareket ederseniz harcayacağınız vakti de en güzel şekilde değerlendirmiş olursunuz. Bunun yanı sıra aldığınız tedavinin başarı oranını arttırmış olmakla birlikte her anlamda başarılı hizmetlerle karşılaşırsınız. Kıbrıs tüp bebek bakımından gerçekten gelişmiş bir bölge. Bu yüzden akla gelebilecek her türlü alanda problemlerinize çözüm üretilecektir. Sperm donasyonu işleminin dahi rahatlıkla yapılabildiği Kıbrıs sizleri bekliyor olacaktır. Eşinizle birlikte çıktığınız yolda hiçbir yasal engel ile karşılaşmayacağınız dünya genelindeki sayılı bölgelerden bir tanesi. Yumurta donasyonu, cinsiyet seçimi ve çok daha fazlası sizleri bekliyor olacak. ,

Kimi tercih edeceğiz diyorsanız; Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen sizleri bekliyor olacaktır. 1994-2001 yılları arasında Cerrahpaşa İngilizce Tıp bölümünü bitirmiş olan uzman doktorun Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalını Araştırma Görevlisi olarak tanımladığını belirtebiliriz. Bugüne kadar Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Van ve İzmir’de özel kliniklerde, Ege Üniversitesi Hastanesi, HRS Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi gibi pek çok kritik noktada görev yapmış bir isim. Alanında gerçekten bilgi ve birikim sahibi olan uzman doktordan bu noktada yardım alabilirsiniz. Kıbrıs’ta kendi merkezinde muayenesini yapıp tedavilerini uygulayan doktorun sizler için özel bir planı mutlaka olacaktır.

yok