Yumurta Donasyonu ve Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen

yumurta donasyonu

Her alanda olduğu gibi tüp bebek ve gebeliğe yardımcı tedaviler konusunda da çiftlerin en iyi doktorlara kendilerini emanet etme istekleri bulunuyor.

Son derece doğal bir beklenti olduğunun altını çizmek isteriz. Yumurta donasyonu uzman yeterliliği isteyen modern bir tedavi şeklidir. Bu açıdan bakıldığında yumurta donasyonuna ihtiyacı bulunduğundan emin olan çiftlerin doğrudan bu alanda uzman kimseleri bulması gerekiyor. Her alanda olduğu gibi bu alanda da gerçekten alanında başarılı isimlerin yanı sıra ne yaptığını kendisi de bilmeyen uzman sıfatında doktorlar mevcut. Kendisini tam anlamıyla yetiştirmediği gibi bu durumu kabullenmeyen doktorlarında varlığı söz konusu.

Alanında başarılı isimler arasında bulunan Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin yıllardır hayalini kurdukları şeyi gerçek yapıyor. Gelişmiş modern sistemlerle donatılmış olan merkezi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren uzman doktorun gerçekten başarılı çalışmaların altına imzasını atmayı başararak isminden sıkça zikrettirdiğini duymuşsunuzdur. Kıbrıs genelinde faaliyet gösteren uzman doktorlar içerisinde ilkler arasında yer alan uzmanın birçok uzmanlık alanına sahip olması kendi alanının yanı sıra yan dallara da ne kadar hakim olduğunu ifade ediyor. Kıbrıs tüp bebek seçeneğinden yararlanmak isteyen bireylerin doğru uzman ve doğru merkezi bulmasının ardından harekete geçmesi çok önemli. Her geçen yıl eşinizle birlikte sizinde gebe kalma şansınızı düşürüyor. Erkek ya da kadın kaynaklı olarak her iki taraf içinde aynı durum söz konusu. Yaşın 30’u geçmesinin ardından 40’lı yaşlara yaklaşması ile birlikte doğurganlık her iki taraf içinde yavaş yavaş kaybedilen nitelikler arasında bulunuyor. Bu yüzden de doğru zamanla çok önemli. Erken teşhis ile tedavinin hızlı bir şekilde planlanıp uygulanması da yaş faktörünün aksine gebelik şansını kat ve kat üst noktalara taşıyan faktörlerden.

Kıbrıs tüp bebek merkezi seçeneklerinin günümüz şartlarında gerçek anlamda dikkat çektiği ve dünya genelinde nam saldığı görülmekte. Bu bakımdan pek çok insanın problemlerinden kurtulma noktasında rahatça hareket edebildikleri görülmekte. Modern anlamda sunulan her türlü tedavi seçeneğinin en iyisinin uygulandığı günümüz dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Sperm donasyonu işleminin her ülkede olmadığı ve bazı bölgelerde çok daha ileri düzeylerde yapıldığı dikkat çekiyor. Bu yüzden bu tedavi yönteminin en iyi şekillerde uygulandığı bölgelere gitmeniz gerekecek.

yok